menu Menü

NoteX Bilişim

Teknik Servis Bayi Desteği

Neden Bayi Olmalıyım?

Teknik servis işletiyorsanız ve teknik konularda hızlı çözümlere ihtiyacınız varsa,
Sizler için uyguladığımız indirimli fiyatlarla müşterilerinize hızlı çözümler sunabilirsiniz.  Özel bayi fiyatları ve indirimlerden yararlanmak için hemen bayilik başvurusu yapın!

Bayilik Avantajları

Risk ve Maliyet Avantajı

Bayilerimize uyguladığımız indirimlerin en önemlisi, ücretlendirmelerimizde kullanılan malzeme maliyeti üzerine sadece işçilik ücreti eklememizdir. Bu hizmetimiz kendi bünyenizde çalıştıracağınız teknik personelin maaş ödemesi ve yanlış müdahale riskinden sizi koruyacaktır.

Hızlı Çözüm Süreci

Gönderdiğiniz cihazların arıza tespit süresi 3 iş günü / Azami tamir süresi 7 iş günüdür. Tamiri gerçekleşen tüm cihazlarınızın iç bakımı ve termal macun yenilemesi ücretsiz yapılmaktadır.

Arıza tespit ücreti

Arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Tamirini yaptığımız cihazlarda chip arızalarına 3 / 6 / 9 ve 12 Ay garanti seçenekleri verilmektedir. Power arızaları ve diğer tüm onarımlara 3 ay garanti standart olarak verilmektedir.

Anlık takip ve Anlaşmalı Kargo

Bayi paneli sayesinde gönderdiğiniz tüm cihazların takibini anlık olarak yapabilirsiniz. Kargo anlaşmalarımız sayesinde gönderdiğiniz cihazların kargo ücretleri son derece uygun olacaktır.

Bayilik desteği başvurusu

Laptop anakart tamiri, Laptop anakart chipset tamiri, Laptop anakart power arızaları tamiri, Laptop Ekran tamiri, Laptop kasa tamiri, laptop menteşe tamiri, Laptop anakart programlama tamirleri konusunda hizmet vermekteyiz.

İş yeriniz bünyesinde çözemediğiniz tüm Laptop anakart tamiri konularında indirimli bayi fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Kapat
rotate_right
Kapat

Send Message

image
Kapat

My favorites

image
Bildirimler visibility rotate_right Kapat
image
image
arrow_left
arrow_right