menu Menü

Sıkça Sorulan Sorular

Kargo ücretleri satın aldığınız ürünün ödeme sayfasında belirtilir. Boyut ve ağırlığa göre kargo ücretleri değişebilir.

Ürünlerde kargo ücreti olup olmadığı ilgili bölümde belirtilir. UPS Kargo ile anlaşmamız olduğu için indirimli gönderi yapılır.

Kargo takip numaranızı sipariş geçmişinizden görüntüleyebilirsiniz. Kargo takibi ile ilgili bir sorun yaşarsanız 0212 632 1 632 nolu telefonu arayarak kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siparişiniz 3 iş günü içerisinde genelde kargoya verilir. Siparişiniz stok durumları ve olası problemler dahilinde iptal edilirse ödemeniz kredi kartınıza bankaların iade süreci içerisinde geri ödenir. Ödemeyi havale ile yapmışsanız sipariş iptali durumunda aynı gün ya da ertesi gün hesabınıza aktarılır.

Siparişleriniz özenle paketlenir ve satın aldığınız ürünün doğruluğu siparişi hazırlayan personelimiz tarafından kontrol edilir. Farklı bir ürün gelme ihtimali çok düşük olsa da öylesi bir durumda müşteri temsilcilerimize bildirmeniz durumunda ürününüz doğru ürünle değiştirilir. Kusurlu veya hasarlı bir ürün ulaşması durumunda  Kargo Rehberi linkindeki bilgileri dikkate alarak kargoyu teslim almanızı rica ederiz.

Sitemiz de SSL sertifikaları kullanılmaktadır. Alışverişleriniz 3D Secure sistemiyle gerçekleşmektedir.

3D Secure; İnternetten güvenle alışveriş yapılabilmesi için Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

Sitemizde hiçbir şekilde ödeme yöntemleri kaydedilmez.

Tüketici kanununun ilgili maddelerinde de açıkça belirtildiği gibi satın aldığınız ürünü 14 gün içerisinde hiçbir koşul ve sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz. Yine kanunlarda belirtildiği gibi iade edilmesi mümkün olmayan ürünler dışında ve ikinci el ürünler / Garantisi olmayan ürünler bu sürecin dışındadır.

Hizmet politikamız gereği ikinci el ürünleri de 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Parolanızı unutursanız giriş ekranında “Parolanızı mı unuttunuz?” seçeneğine tıklayıp kayıt olurken belirttiğiniz e-posta adresinize şifre sıfırlama bağlantısı alabilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizle ilgili değişiklikleri giriş yaptıktan sonra “Hesabım” adımından gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konular dışında herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa Buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz

Kapat
rotate_right
Kapat

Send Message

image
Kapat

My favorites

image
Bildirimler visibility rotate_right Kapat
image
image
arrow_left
arrow_right